Zespół Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych

  RABKA-ZDRÓJ MIASTEM DZIECI ŚWIATA

Strona Główna

Przedszkola w IGiChP

Przedszkola w Uzdrowisku-Rabka S.A

Przedszkola w ŚCRU

O NAS

DOKUMENTACJA KADRA I GRUPY

KONKURSY

GALERIA

KONTAKT

 

KADRA ZESPOŁU PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH W RABCE-ZDROJU

 

DYREKTOR ZESPOŁU PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH
DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH W RABCE-ZDROJU

mgr Barbara Rapacz

 

 

 

NAUCZYCIELE ZESPOŁU PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH
DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH W RABCE-ZDROJU

 

 

L.p. Imię i Nazwisko Awans zawodowy Przedszkole Specjalne Oddział
1.

mgr Katarzyna Bala

Kontraktowy

Uzdrowisko-Rabka S.A "Jagiellonka"
2.

mgr Grażyna Czyszczoń

Dyplomowany

ŚCRU

A

3.

mgr Barbara  Darłak

Mianowany

ŚCRU

B III

4.

mgr Katarzyna Domagała

Dyplomowany

Uzdrowisko-Rabka S.A

ZPL

5.

mgr Anna Kaczmarczyk

Kontraktowy

ZPS/3 h

Katechetka

6.

mgr Maria Luberda

Dyplomowany

IGiCHP Kliniki Pawilon VI
7.

mgr Celina Mika

Dyplomowany

IGiCHP

Kliniki Pawilon VI

8.

mgr Barbara Rapacz

Dyplomowany

ŚCRU A i B III
9.

mgr Ewa Wacławik

Dyplomowany

IGiCHP

Kliniki Pawilon II

10.

mgr Lucyna Wójciak

Dyplomowany

IGiCHP Kliniki Pawilon II
11.

mgr Danuta Maciaszek

Mianowany

Uzdrowisko-Rabka S.A "Olszówka"

 

 

 

 

 

WYCHOWAWCY ZESPOŁU PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH
DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH W RABCE-ZDROJU

 

 

L.p. Imię i Nazwisko Awans zawodowy Przedszkole Specjalne Grupa
1.

mgr Magdalena Wasilewska-Dygdoń

Dyplomowany

IGiCHP

Pawilon VI

2.

mgr Anna Mierzwa

Mianowany

ŚCRU i

Uzdrowisko-Rabka S.A

A i B III

"Jagiellonka"

3.

mgr Ewa Rapacz

Dyplomowany

IGiCHP

Pawilon II

4.

mgr Agata Kapłon

Dyplomowany

ŚCRU

A i B III

5.

mgr Dorota Jamer

Dyplomowany

Uzdrowisko-Rabka S.A

"Jagiellonka"

6.

mgr Beata Kamińska

Dyplomowany

IGiCHP  Pawilon II
7.

mgr Alicja Pękala

Dyplomowany

IGiCHP

Pawilon VI

8.

mgr Ewa Kapustka

Mianowany

Uzdrowisko-Rabka S.A "Olszówka"
9.

mgr Małgorzata Płoskonka

Mianowany

Uzdrowisko-Rabka S.A "Olszówka"

 

 

 

GRUPY WYCHOWAWCZE ZESPOŁU PRZEDSZKOLI SPECJALNYCH
DLA DZIECI PRZEWLEKLE CHORYCH W RABCE-ZDROJU

 

I GRUPA - Przedszkole Specjalne w IGiCHP Pawilon II

 

Grupa Godziny pracy Dzień tygodnia
I 15:30 - 19:30 poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00 sobota
10:00 - 17:00 niedziela i święta

 

II GRUPA - Przedszkole Specjalne w IGiCHP Pawilon VI

 

Grupa Godziny pracy Dzień tygodnia
II 15:30 - 19:30 poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00 sobota
10:00 - 17:00 niedziela i święta

 

III GRUPA - Przedszkole Specjalne w Uzdrowisku-Rabka S.A "Olszówka"

 

Grupa Godziny pracy Dzień tygodnia
III 15:00 - 19:00 poniedziałek - piątek

9:00 - 13:00

15:00 - 19:00

sobota

10:00 - 13:00

15:00 - 19:00

niedziela i święta

 

IV GRUPA - Przedszkole Specjalne w Uzdrowisku-Rabka S.A "Jagiellonka"

 

Grupa Godziny pracy Dzień tygodnia
IV 13:30 - 19:00 poniedziałek - piątek
9:00 - 13:00 sobota
9:30 - 13:00 niedziela i święta

 

V GRUPA - Przedszkole Specjalne w ŚCRU

 

Grupa Godziny pracy Dzień tygodnia
V 14:00 - 18:00 poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00 sobota
10:00 - 17:00 niedziela i święta

do góry

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Przedszkoli Specjalnych dla Dzieci Przewlekle Chorych w Rabce-Zdroju             adm: mtb